Hafik İnköy Sosyal ve Kültür Dayanışma Derneği Forumu Forum Ana Sayfa Hafik İnköy Sosyal ve Kültür Dayanışma Derneği Forumu
website statsSİVAS HAFİK İNKÖY FORUMU

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 
Sevgi

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder     Hafik İnköy Sosyal ve Kültür Dayanışma Derneği Forumu Forum Ana Sayfa -> Makale Hikaye
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
toprak

MesajTarih: Sal Nis 08, 2008 2:41 pm    Mesaj konusu: Sevgi Alıntıyla Cevap Gönder

Her sevmek istedigimde sevebilseydim hayatim ne kadar baska olurdu diye... Sunu sevmek istiyorum, sevdim... Buna asIk olmak istiyorum, oldum... Kolay soylenmiyor " SENI SEVIYORUM ", olmuyor denmiyor yurekten bir ciglik gibi yukselmedikce.

Sevgi kolay degil... Sabahlari onu ozleyerek uyanmak, yanindayken bile ozlemek, o guldugunde senin icinin gulmesi, o uzuldugunde senin icin parcalanmasi, o agladiginda senin kahrolman kolay degil... Kontrol edilememezliktir sevgi...

Sevgi kolay degil... Yemek yemesine sevinmek, sigara icmesine uzulmek, usumesine dayanamamak, terlemesinden korkmak, hem bir seven yurek gibi, hem bir aile sevkati ile sarip sarmalamak istemek kolay degil... O' nu icten dusunmek, sen O olmaktir sevgi...

Sevgi kolay degil ... Goz goze geldiginde, yuregine bir kor dusmesine engel olamamak, dans ederken o dakikalarin hic bitmemesi icin dua etmek, O' nun tenine her siradan temasinda bile, O' nu ne kadar cok sevdigini dusunmek ve hissetmek, avuc iclerinin ter kokusunu bile ozlemek yoklugunda kolay degil... Simsicakliktir sevgi...

Sevgi kolay degil ... Gece yatagina girdiginde O' nu dusunmek, dualarina O' nu da dahil etmek, kendinden cok, O' nun icin yalvarmak, dua etmek kolay degil... Dualarinda O' na da yer vermektir sevgi...

Sevgi kolay degil ... Onunla sadece bakismayi, dans etmeyi, gezmeyi, elini tutmayi, kokusunu hissetmeyi ozlemek degil, yillar sonrasinida dusunerek, onla gececek olan yillara tatli bir tebessumle bakmak, onunla beraber yaslanmayi istemek kolay degil... Hayatini ona verebilmeyi istemektir sevgi...

Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder     Hafik İnköy Sosyal ve Kültür Dayanışma Derneği Forumu Forum Ana Sayfa -> Makale Hikaye Tüm zamanlar GMT -2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız